Co se nového děje ve světě motorek?

Je zde zcela nový scooter Kymco AK550

 

Svou velkou premiéru si do Kolína připravila také taiwanská značka Kymco. Padesáté narozeniny slaví novým sportovním maxiskútrem, jehož parametry v lecčems předčí nekorunovaného krále této kategorie. AK550 má všechny předpoklady k tomu, dostat se do skutečně vybrané společnosti.


Kymco Česká republika

 

Kvalita  - Made in Taiwan

Již více než 40 let vyrábí KYMCO skútry a čtyřkolky a patří  neodmyslitelně k největším a nejdůležitějším výrobcům na světě. Je jedno, zda sportovní, elegantní, komfortní nebo všestranné, KYMCO nabízí každému odpovídající vozidlo dle potřeby.

Díky skvělému zpracování a vysoké spolehlivosti se KYMCO již v minulých letech  v Evropě etablovalo jako kvalitní značka. V každém vozidle se kromě velké porce vášně skrývá také dlouholetá zkušenost vývojářů, inženýrů, techniků a designérů. Se svým rozsáhlým sortimentem vozidel KYMCO ukazuje, že dokáže vytušit sny svých zákazníků. Je jenom logickým vyústěním, že tato vozidla vyhrávají čtenářské ankety, dosahují skvělých výsledků v testech a jsou vždy na předních pozicích ve statistikách prodejů.. 

Prvotřídní servis

Již více než dvě desetiletí na německém a přes 10 let na českém trhu se coby výhradní dovozce staráme o to, aby tento příběh pokračoval dál. Nabízíme Vám v České republice širokou paletu KYMCO modelů. Vybíráte-li podle vzhledu či obsahu peněženky, máme zde pro každého z Vás jistě to pravé a je jedno, zda si přejete skútr od 50 ccm až po 550ccm, čtyřkolku nebo malý motocykl - naším heslem je "The way you like it" každému to pravé dle vkusu a peněženky.

 

Díky vynikající spolupráci s našimi více než 60-ti autorizovanými prodejci v České republice Vám můžeme i po prodeji vozidla slíbit maximální radost z Vašeho nákupu. Na značku KYMCO se můžete vždy spolehnout, a to díky prvotřídní logistice v zásobování náhradními díly a v neposlední řadě angažovanými, kompetentními a skvěle školenými prodejci.

Přejeme Vám hodně zábavy s Vaším vozidlem značky KYMCO.